Inšpirácia a trendy

(R)Evolúcia farieb! Biela, šedá a čierna. To ide jednoducho spolu.

Veríme, že sa vám séria nových dizajnových fotografií bude páčiť. Nás moderna kombinácia čiernej, šedej a bielej naozaj baví. Jednoznačne takáto kúpeľňa nie je šedou myškou medzi kúpeľňami, ale naopak umožní za pomocí ďalších rôznofarebných doplnkov vytvoriť luxusný pohľad pre oči. S týmito troma farbami sa dá skombinovať jednoducho všetko.

Prejsť do galérie

Ucelený systém hygieny

Potrebujete mať kontrolu nad vstupom do Vašej budovy či Vášho pracoviska? Sme schopný Vám ponúknuť sofistikované riešenie. Naše systémy riadenej hygieny spájajú vstupné turnikety s ďalšími prístrojmi, akými sú termo-vizuálna kamera a bezdotykový dávkovač dezinfekcie. A ako to vlastne funguje? Osoba, ktorá chce vstúpiť do takto zabezpečenej oblasti, vloží ruky pod dávkovač dezinfekcie a následne sa podíva do kamery, ktorá skontroluje zakrytie nosa a úst a zmeria telesnú teplotu. Ak je všetko v poriadku, a zároveň dávkovač spustil dávku dezinfekčného roztoku, tak je umožnený prechod turniketom.  

Prejsť do galérie

Nerezové kúpeľňové doplnky

Nová rada kúpeľňových doplnkov Sanela je výnimočná tým, že je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. U väčšiny typov je možná inštalácia bez zásahu do obkladu nalepením pomocou špeciálnej 3M lepiacej pásky. Pre dokonalý súlad s vaším interiérom ponúkame produkty v dvoch dizajnoch, a to NEREZ LESK alebo NEREZ ČIERNA MAT. Ak teda hľadáte Estetický, Ekologický a Európsky kúpeľňový doplnok, tak tu ho máte!

Prejsť do galérie

Extravagancia plná emócií

Naša automatická batéria SLU 83 patri rozhodne medzi výrobky s nevšedným dizajnom. Možno to nie je láska na prvý pohľad, ale ak je podľahnete, bude to určite na dlho. Jej krivky sú výnimočné a elegantné.  Ak hľadáte nie čo jedinečné do Vášho interiéru, je tento výrobok ten pravý.

Prejsť do galérie

Hygiena hrou

Teraz, viac ako inokedy, si uvedomujeme, ako dôležitá je hygiena rúk. A čo sa v mladi naučíš … Je dobre v našich najmenších pestovať správnu hygienu rúk už v rannom predškolskom veku. S týmto všetkým pomôžu bezdotykové zariadenia, ktoré zábavnou formou uvedú Vaše ratolesti do sveta čistoty a zdravia.

Prejsť do galérie

Čo sa skrýva za zrkadlom?

Ako deti, sme vždy chceli vedieť čo sa skrýva za zrkadlom, je tam nejaká tajná Alenkina ríša? Nie je, to už vieme! Za zrkadlom sú Sanela dávkovače mydla, vodovodné armatúry, sušiče rúk alebo zásobníky papierových utierok. Vstúpte s nami do magického sveta Sanela.

Prejsť do galérie

Black line alebo nie je čierna ako čierna

Farby sú trendy! Asi najviac dopytovaná je čierna. Je možné ju elegantne kombinovať s množstvom ďalších farieb a doplnkov v interiéry. Naša metálovo čierna Vás na prvý pohľad ohromí. Predstavujeme Vám novú radu “Black Line“ vodovodných batérií, pisoárových splachovačov a ovládaní spŕch.

Prejsť do galérie

BEZDOTYKOVÝ DÁVKOVAČ DEZINFEKCIE

Osobná hygiena a hlavne dezinfekcia rúk sa v poslednej dobe stala neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Pre správnu a účinnú dezinfekciu rúk je dôležité vybrať nie len správnu dezinfekciu ale taktiež jej dávkovač. Sanela ako jedna z mála ponúka kompletný sortiment dávkovačov dezinfekcie.

Prejsť do galérie

Dizajnové riešenie na stenu je cool

Nástenné nerezové bezdotykové batérie a dávkovače mydla patria medzi veľmi obľúbené riešenie verejných toaliet hlavne vďaka širokej ponuke viacnásobných umývadiel z rôznych minerálnych materiálov. Spoločne tvoria skvelý dizajnový skvost s nádychom futurizmu.

Prejsť do galérie

Čisté ruky, čistá myseľ – to má predsa zmysel!

Naši dizajnéri pre Vás pripravili kolekciu luxusných bezdotykových batérií. Tie už nie sú iba funkčným doplnkom, ale stávajú sa tiež prvkom výrazne ovplyvňujúcim celkový dizajn verejných aj privátnych interiérov. Nová kolekcia je nielen krásna, ale taktiež spĺňa vysoké nároky na hygienu. Čistý dizajn, čisté ruky a čistá myseľ, to má predsa zmysel!

Prejsť do galérie

Štíhla kráska k umývadlam na dosku

Vďaka vysokému dopytu po dizajnových sanitárnych zariaďovacích výrobkoch je dnes ponuka umývadiel na dosku veľmi široká. Nájsť k takémuto umývadlu senzorovú batériu splňujúcu prísne hygienické a prevádzkové nároky tak, aby ju bolo možné použiť na verejných toaletách, je už oveľa zložitejšie. Nám sa to podarilo, a ešte k tomu vo veľmi slušnom dizajne. Automatická batéria SLU 60 je ta ideálna pre Vašu krásnu reštauráciu, kanceláriu alebo dom.

Prejsť do galérie
Na našich stránkach používame cookies. Cookies sú súbory, ktoré slúžia na meranie funkčnosti webu, prispôsobovanie obsahu webu, napomáhajú tomu, aby ste na našom webe boli spokojní. Využívaním webových stránok s týmto súhlasíte. Súhlasím. Ďalšie informácie >