PREVENCIA PROTI BAKTÉRIÍ LEGIONELLA

Automatické vodovodné batérie a sprchy Sanela zabraňujú množeniu baktérií vrátane Legionelly vďaka automatickému hygienickému preplachu. To je ideálnym riešením pre zdravotnícke zariadenia, domovy dôchodcov a taktiež pre verejné bazény a aquaparky, športové haly, wellness, kempy, motely, hotely a penzióny. Jednoducho všade tam, kde neviete, kedy niekto naposledy použil verejnú sprchu, drez v kempe alebo toaletu. S automatickým preplachom Sanela budete mať istotu, že ste pre svojich zákazníkov a užívateľov týchto zariadení urobili maximum v prevencie. 

Automatické batérie a sprchy Sanela nájdu využitie taktiež v bežnej domácnosti či na víkendovej chate. Voda v potrubí nebude vďaka automatickému preplachu stagnovať, takže sa môžete s kľudným srdcom vydať na dovolenku alebo opustiť svoju víkendovú chatu.

Hygienický preplach môžete pohodlne nastaviť pomocou priloženého diaľkového ovládača v rozpätí 6-168 hodín od posledného použitia batérie. Okrem času zopnutia sa dá určiť taktiež doba preplachu od 5 sekúnd až po 20 minút.