Novinky

INTELIGENTNÝ SYSTÉM SANITÁRNEJ TECHNIKY – SANELA SMART SANITARY

Prichádzame s novým systémom vzdialenej kontroly, ktorý umožňuje správu jednotlivých zariadení pripojených do systému, a tým šetrí náklady na celkovú údržbu. Zobrazené informácie umožňujú optimalizovať spotrebu elektrickej energie a vody, meniť časy a intervaly hygienických preplachov, u centrálnych dávkovačov mydla vysielať službu k doplneniu náplne iba tam, kde je to potrebné. Nie je nutná osobná kontrola jednotlivých toaliet, všetko je k dispozícií mobilne, teraz a tu, od všadiaľ.

Prejsť do galérie

AUTOMATICKÉ ČIERNE UMÝVADLOVÉ BATÉRIE

Čierne bezkontaktné umývadlové batérie sú ďalšou novinkou, ktorá doplňuje už existujúci sortiment nerezových kúpeľňových doplnkov… Čierna nepôsobí iba štýlovo a elegantne, ale je aj praktická na údržbu. Vďaka senzoru, ktorý je súčasťou batérie, nedochádza k zbytočnej spotrebe vody. Ak senzor zaregistruje prítomnosť rúk, spustí sa voda, a naopak po umytí sa voda okamžite vypne. Batérie sú doplnené úsporným perlátorom.

Prejsť do galérie

ČIERNE NEREZOVÉ DOPLNKY

Čierna farba letí!  A preto stále viac produktov Sanela je dostupná aj v tomto novom a peknom kabáte. Teraz si môžete zakúpiť a skrášliť váš projekt čiernym košom SLZN 23V, zásobníkom toaletného papieru SLZN 37V a zásobníkom papierových uterákov SLZN 20V. Všetko je vyrobené z vysoko kvalitnej nerezové ocele. 

Prejsť do galérie

AUTOMATICKÁ UMÝVADLOVÁ BATÉRIA SLU 08L, SLU 08LN

Inovovali sme dizajn umývadlovo-drezových vodovodných batérií SLU 08L, SLU 08LN. Nový dizajn si zachováva plnú funkčnosť predošlej série a ako novinku ponúka plne otočné výtokové ramienko. Vyskúšajte jeden z najviac predávaných modelov senzorových batérií Sanela. 

Prejsť do galérie
Na našich stránkach používame cookies. Cookies sú súbory, ktoré slúžia na meranie funkčnosti webu, prispôsobovanie obsahu webu, napomáhajú tomu, aby ste na našom webe boli spokojní. Využívaním webových stránok s týmto súhlasíte. Súhlasím. Ďalšie informácie >