Nové trendy

Ucelený systém hygieny

Potrebujete mať kontrolu nad vstupom do Vašej budovy či Vášho pracoviska? Sme schopný Vám ponúknuť sofistikované riešenie. Naše systémy riadenej hygieny spájajú vstupné turnikety s ďalšími prístrojmi, akými sú termo-vizuálna kamera a bezdotykový dávkovač dezinfekcie. A ako to vlastne funguje? Osoba, ktorá chce vstúpiť do takto zabezpečenej oblasti, vloží ruky pod dávkovač dezinfekcie a následne sa podíva do kamery, ktorá skontroluje zakrytie nosa a úst a zmeria telesnú teplotu. Ak je všetko v poriadku, a zároveň dávkovač spustil dávku dezinfekčného roztoku, tak je umožnený prechod turniketom.  

Prejsť do galérie

Hygiena hrou

Teraz, viac ako inokedy, si uvedomujeme, ako dôležitá je hygiena rúk. A čo sa v mladi naučíš … Je dobre v našich najmenších pestovať správnu hygienu rúk už v rannom predškolskom veku. S týmto všetkým pomôžu bezdotykové zariadenia, ktoré zábavnou formou uvedú Vaše ratolesti do sveta čistoty a zdravia.

Prejsť do galérie

Čo sa skrýva za zrkadlom?

Ako deti, sme vždy chceli vedieť čo sa skrýva za zrkadlom, je tam nejaká tajná Alenkina ríša? Nie je, to už vieme! Za zrkadlom sú Sanela dávkovače mydla, vodovodné armatúry, sušiče rúk alebo zásobníky papierových utierok. Vstúpte s nami do magického sveta Sanela.

Prejsť do galérie

BEZDOTYKOVÝ DÁVKOVAČ DEZINFEKCIE

Osobná hygiena a hlavne dezinfekcia rúk sa v poslednej dobe stala neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Pre správnu a účinnú dezinfekciu rúk je dôležité vybrať nie len správnu dezinfekciu ale taktiež jej dávkovač. Sanela ako jedna z mála ponúka kompletný sortiment dávkovačov dezinfekcie.

Prejsť do galérie

Štíhla kráska k umývadlam na dosku

Vďaka vysokému dopytu po dizajnových sanitárnych zariaďovacích výrobkoch je dnes ponuka umývadiel na dosku veľmi široká. Nájsť k takémuto umývadlu senzorovú batériu splňujúcu prísne hygienické a prevádzkové nároky tak, aby ju bolo možné použiť na verejných toaletách, je už oveľa zložitejšie. Nám sa to podarilo, a ešte k tomu vo veľmi slušnom dizajne. Automatická batéria SLU 60 je ta ideálna pre Vašu krásnu reštauráciu, kanceláriu alebo dom.

Prejsť do galérie
Na našich stránkach používame cookies. Cookies sú súbory, ktoré slúžia na meranie funkčnosti webu, prispôsobovanie obsahu webu, napomáhajú tomu, aby ste na našom webe boli spokojní. Využívaním webových stránok s týmto súhlasíte. Súhlasím. Ďalšie informácie >