Inšpirácia

Extravagancia plná emócií

Naša automatická batéria SLU 83 patri rozhodne medzi výrobky s nevšedným dizajnom. Možno to nie je láska na prvý pohľad, ale ak je podľahnete, bude to určite na dlho. Jej krivky sú výnimočné a elegantné.  Ak hľadáte nie čo jedinečné do Vášho interiéru, je tento výrobok ten pravý.

Prejsť do galérie

Black line alebo nie je čierna ako čierna

Farby sú trendy! Asi najviac dopytovaná je čierna. Je možné ju elegantne kombinovať s množstvom ďalších farieb a doplnkov v interiéry. Naša metálovo čierna Vás na prvý pohľad ohromí. Predstavujeme Vám novú radu “Black Line“ vodovodných batérií, pisoárových splachovačov a ovládaní spŕch.

Prejsť do galérie

Dizajnové riešenie na stenu je cool

Nástenné nerezové bezdotykové batérie a dávkovače mydla patria medzi veľmi obľúbené riešenie verejných toaliet hlavne vďaka širokej ponuke viacnásobných umývadiel z rôznych minerálnych materiálov. Spoločne tvoria skvelý dizajnový skvost s nádychom futurizmu.

Prejsť do galérie

Čisté ruky, čistá myseľ – to má predsa zmysel!

Naši dizajnéri pre Vás pripravili kolekciu luxusných bezdotykových batérií. Tie už nie sú iba funkčným doplnkom, ale stávajú sa tiež prvkom výrazne ovplyvňujúcim celkový dizajn verejných aj privátnych interiérov. Nová kolekcia je nielen krásna, ale taktiež spĺňa vysoké nároky na hygienu. Čistý dizajn, čisté ruky a čistá myseľ, to má predsa zmysel!

Prejsť do galérie