Inšpirácia

(R)Evolúcia farieb! Biela, šedá a čierna. To ide jednoducho spolu.

Veríme, že sa vám séria nových dizajnových fotografií bude páčiť. Nás moderna kombinácia čiernej, šedej a bielej naozaj baví. Jednoznačne takáto kúpeľňa nie je šedou myškou medzi kúpeľňami, ale naopak umožní za pomocí ďalších rôznofarebných doplnkov vytvoriť luxusný pohľad pre oči. S týmito troma farbami sa dá skombinovať jednoducho všetko.

Prejsť do galérie

Nerezové kúpeľňové doplnky

Nová rada kúpeľňových doplnkov Sanela je výnimočná tým, že je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. U väčšiny typov je možná inštalácia bez zásahu do obkladu nalepením pomocou špeciálnej 3M lepiacej pásky. Pre dokonalý súlad s vaším interiérom ponúkame produkty v dvoch dizajnoch, a to NEREZ LESK alebo NEREZ ČIERNA MAT. Ak teda hľadáte Estetický, Ekologický a Európsky kúpeľňový doplnok, tak tu ho máte!

Prejsť do galérie

Extravagancia plná emócií

Naša automatická batéria SLU 83 patri rozhodne medzi výrobky s nevšedným dizajnom. Možno to nie je láska na prvý pohľad, ale ak je podľahnete, bude to určite na dlho. Jej krivky sú výnimočné a elegantné.  Ak hľadáte nie čo jedinečné do Vášho interiéru, je tento výrobok ten pravý.

Prejsť do galérie

Black line alebo nie je čierna ako čierna

Farby sú trendy! Asi najviac dopytovaná je čierna. Je možné ju elegantne kombinovať s množstvom ďalších farieb a doplnkov v interiéry. Naša metálovo čierna Vás na prvý pohľad ohromí. Predstavujeme Vám novú radu “Black Line“ vodovodných batérií, pisoárových splachovačov a ovládaní spŕch.

Prejsť do galérie

Dizajnové riešenie na stenu je cool

Nástenné nerezové bezdotykové batérie a dávkovače mydla patria medzi veľmi obľúbené riešenie verejných toaliet hlavne vďaka širokej ponuke viacnásobných umývadiel z rôznych minerálnych materiálov. Spoločne tvoria skvelý dizajnový skvost s nádychom futurizmu.

Prejsť do galérie

Čisté ruky, čistá myseľ – to má predsa zmysel!

Naši dizajnéri pre Vás pripravili kolekciu luxusných bezdotykových batérií. Tie už nie sú iba funkčným doplnkom, ale stávajú sa tiež prvkom výrazne ovplyvňujúcim celkový dizajn verejných aj privátnych interiérov. Nová kolekcia je nielen krásna, ale taktiež spĺňa vysoké nároky na hygienu. Čistý dizajn, čisté ruky a čistá myseľ, to má predsa zmysel!

Prejsť do galérie
Na našich stránkach používame cookies. Cookies sú súbory, ktoré slúžia na meranie funkčnosti webu, prispôsobovanie obsahu webu, napomáhajú tomu, aby ste na našom webe boli spokojní. Využívaním webových stránok s týmto súhlasíte. Súhlasím. Ďalšie informácie >